مقایسه آزمون تافل هوم ادیشن (TOEFL Home Edition) با نسخه حضوری آن (TOEFL iBT)

در این مقاله، به مقایسه تطبیقی میان آزمون آنلاین تافل هوم ادیشن (TOEFL Home Edition) و نسخه حضوری آن یعنی تافل آی‌بی‌تی (TOEFL iBT) خواهیم پرداخت و شباهت‌ها و تفاوت‌های این دو آزمون را بررسی می‌کنیم.
ادامه مطلب

راهنمای فرآیند Check-in و ارتباط با مراقب آزمون در تافل هوم ادیشن

فرآیند Check-in و ارتباط با مراقب آزمون، بخش مهمی از روند برگزاری آزمون تافل هوم ادیشن است. در این مقاله، ما مراحل Check-in را به طور مفصل شرح می دهیم و نحوه ارتباط با مراقب آزمون را توضیح می دهیم تا آمادگی کامل برای شرکت در آزمون تافل هوم ادیشن داشته باشید.
ادامه مطلب

نمرات تافل و GRE چه تاثیری در پذیرش در دانشگاه های خارجی دارند؟

تافل و GREدو آزمون مهم برای پذیرش و ادامه تحصیل در کشور‌های خارجی هستند. تافل (TOEFL) که مخفف Test of English as a Foreign Language است، معتبرترین تست سنجش مهارت در زبان انگلیسی است و GRE که مخفف Graduate Record Examinations است معمولا برای تحصیلات تکمیلی مورد نیاز است و مهارت‌های مختلفی ازجمله تسلط به ریاضیات را می‌سنجد. هر دو این آزمون‌ها نقش مهمی در پذیرش شما در دانشگاه‌های خارجی دارند. در ادامه درباره اهمیت و تاثیر هرکدام از این آزمون‌ها در پروسه اپلای صحبت می‌کنیم.
ادامه مطلب

تفاوت های آزمون Duolingo و تافل و چرایی برتری تافل

آزمون‌های مهارت زبان انگلیسی یکی از مهم‌ترین آزمون‌های ورودی برای تحصیل در خارج از کشور هستند. آزمون‌هایی مانند TOEFL، Duolingo، IELTS و PTE پرتقاضاترین آزمون‌ها در این زمینه هستند. همه این آزمون‌ها هدف یکسانی دارند، اما از نظر برنامه درسی، سبک امتحان، امتیازدهی، ساختار و شهریه متفاوتند. ما در این مقاله، تفاوت‌های آزمون Duolingo و تافل را بررسی می‌کنیم و چرایی برتری تافل را مورد بحث قرار می‌دهیم.
ادامه مطلب

روش های بهبود نمره و تقویت برای آزمون تافل

روش های بهبود نمره و تقویت برای آزمون تافل اگر قصد دارید در آزمون تافل شرکت کنید، اولین قدم و سخت‌ترین آن این است که تصمیم بگیرید از کجا و چگونه شروع کنید. مثل آمادگی برای هر آزمون دیگری، شروع به یادگیری برای تافل سخت است. ما در اینجا به شما کمک کمک می‌کنیم تا متوجه شوید کجای راه هستید و چطور باید انگلیسی خود را برای بهبود نمره تافل …
ادامه مطلب

آزمون تافل چیست و چه بخش هایی دارد؟

آزمون تافل چیست و چه بخش هایی دارد؟ تافل آزمونی برای سنجش مهارت زبان انگلیسی است که عمدتاً دانشجویان غیرانگلیسی‌زبان و مشتاق تحصیل در خارج از کشور در آن شرکت می‌کنند. الگو و بخش‌های مختلف آزمون تافل به گونه‌ای برنامه‌ریزی و طراحی شده است که مهارت‌های زبان انگلیسی داوطلبان را به‌طور موثری ارزیابی کند. برای موفقیت در این آزمون، بسیار مهم است که شرکت‌کنندگان، بخش‌های مختلف تافل و الگوی آن …
ادامه مطلب